info
عکس ایستگاه اتوبوس سلمان فارسي
category

ایستگاه اتوبوس سلمان فارسي اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سلمان فارسي

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس سلمان فارسي (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان حمزه اصفهانی جنوبی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافه کاهو، هایپر ارکیده، شرکت فراسان، ایکیا اصفهان و مرغ حنانه 6 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سلمان فارسي اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس سلمان فارسي اصفهان، شهر اصفهان، محله فرهنگیان است. این ایستگاه اتوبوس در حمزه اصفهانی جنوبی، بین مشتاق دوم و مادی نیاسرم قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سلمان فارسي اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

تاکسی سرویس بزرگمهر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 08 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سلمان فارسي اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 08 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سلمان فارسي در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سلمان فارسي ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، حمزه اصفهانی جنوبی، بین مشتاق دوم و مادی نیاسرم
ثبت نظر و تصویر
neshan logo