info
عکس هایپر دیلمان
category

هایپر دیلمان محله اسماعیل آباد، رشت

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی هایپر دیلمان

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

هایپر دیلمان (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله اسماعیل آباد رشت و بلوار دیلمان شرقی واقع شده است. این فروشگاه یکی از شش سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله اسماعیل آباد رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید دیلمان و همچنین دبستان پسرانه هوشمند مهرآیین، کافه فامیلی، فرش لند، سایزبزرگ برند و مدیریت مخابرات مرکز ۷ شهید محبی قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مصطفی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ جمعه 07 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هایپر دیلمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: جمعه 07 اردیبهشت ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد هایپر دیلمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هایپر دیلمان ندارد.
location استان گیلان، رشت، بلوار دیلمان شرقی، بین دکتر حسابی و همت
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری هایپر دیلمان

شنبه 09:00 تا 00:00
یک‌شنبه 09:00 تا 00:00
دوشنبه تعطیل است
سه‌شنبه 09:00 تا 00:00
چهارشنبه 09:00 تا 00:00
پنج‌شنبه 09:00 تا 00:00
جمعه 09:00 تا 00:00
ثبت نظر و تصویر
neshan logo