info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه فضیلت
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه فضیلت محله فدک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه فضیلت

ایستگاه اتوبوس مدرسه فضیلت (ایستگاه اتوبوس) در محله فدک تهران و خیابان شریفی (۱۳۴) واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله فدک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی بوستان تمدن، باغ موزه مینیاتور و پنجشنبه بازار و همچنین فروشگاه آرارات باتری ماشین، داروخانه شبانه روزی خیام، فروشگاه افق کوروش، تعمیرگاه موشیخ و گل فروشی گلبرگ قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو جانبازان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه فضیلت تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس مدرسه فضیلت تهران، شهر تهران، محله فدک است. این ایستگاه اتوبوس در مدنی، شریفی (134) قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مدرسه فضیلت تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو جانبازان نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی امین تاکسی قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه فضیلت تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه فضیلت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان رسالت
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  دماوند، طاهری، بلوار شهید ثانی، شهید بختیاری، بین شهید محمد علی قاسم زاده و براتی
 • ایستگاه اتوبوس میدان رسالت میدان ونک
  سلیمانی، رفیعی، بین یکصد و شصتم و یکصد و شصت و دوم
 • ایستگاه اتوبوس گوهرشاد
  هنگام، فتحی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه فضیلت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه فضیلت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه فضیلت ندارد.
  neshan logo