info
عکس پایگاه سایت شهدای ناجا (بهداری راهور)
category

پایگاه سایت شهدای ناجا (بهداری راهور) (محله سلسبیل شمالی، تهران)

مرکز واکسیناسیون
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پایگاه سایت شهدای ناجا (بهداری راهور)

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

پایگاه سایت شهدای ناجا (بهداری راهور) (مرکز واکسیناسیون) در محله سلسبیل شمالی تهران و خیابان کنارگذر آزادی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان و زایشگاه اقبال و سینا سنتر و همچنین ستاد فرماندهی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، نمایندگی سایپا مرتضی ناظم کد ۱۰۹۸، موسسه آموزش عالی الکترونیکی ایرانیان، کارواش بزرگ شهر تهران و بنیاد ملی نخبگان ایران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو توحيد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 07 مرداد ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه سایت شهدای ناجا (بهداری راهور) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: شنبه 07 مرداد ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه سایت شهدای ناجا (بهداری راهور) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه سایت شهدای ناجا (بهداری راهور) ندارد.
location استان تهران، تهران، آزادی
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری پایگاه سایت شهدای ناجا (بهداری راهور)

شنبه 08:00 تا 14:00
یک‌شنبه 08:00 تا 14:00
دوشنبه 08:00 تا 14:00
سه‌شنبه 08:00 تا 14:00
چهارشنبه 08:00 تا 14:00
پنج‌شنبه تعطیل است
جمعه تعطیل است
ثبت نظر و تصویر
neshan logo