info
عکس کانون کارشناسان رسمی دادگستری اصفهان
category

کانون کارشناسان رسمی دادگستری اصفهان اصفهان

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کانون کارشناسان رسمی دادگستری اصفهان

این مکان با مکان دیگری ادغام شده است.

کانون کارشناسان رسمی دادگستری اصفهان (اداره و سازمان دولتی) در اصفهان و بزرگراه شهید صیاد شیرازی، مجموعه اداری 22 بهمن واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند گیملند (سرزمین بازی)، موزه دفاع مقدس و مجتمع مسکونی و تجاری کوثر و همچنین سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان، شرکت شهرکهای صنعتی استان اصفهان، رستوران محفل، صندوق قرض الحسنه رضوی و پیرایش موپیچ قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mdeb1981 (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کانون کارشناسان رسمی دادگستری اصفهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کانون کارشناسان رسمی دادگستری اصفهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کانون کارشناسان رسمی دادگستری اصفهان ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، بزرگراه شهید صیاد شیرازی، مجموعه اداری 22 بهمن
ثبت نظر و تصویر
neshan logo