info
عکس خودپرداز بانک گردشگری
category

خودپرداز بانک گردشگری محله بعثت، یزد

درباره‌ی خودپرداز بانک گردشگری

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

خودپرداز بانک گردشگری (خودپرداز) در محله بعثت یزد و بلوار امامزاده جعفر واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این دستگاه خودپرداز یکی از پنج خودپرداز در محله بعثت یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه امامزاده جعفر(ع) و پاساژ موسوی و همچنین هتل ساباط یزد، آرامگاه سید شمس‌ الدین (عمارت شمس)، گروه تجهیزات آشپزخانه های صنعتی پویا صنعت، هتل سنتی شاخه نبات و مجتمع تجاری میلاد نور قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط قاسمیان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز بانک گردشگری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز بانک گردشگری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز بانک گردشگری ندارد.
location استان یزد، یزد، بلوار امامزاده جعفر
ثبت نظر و تصویر
neshan logo