info
عکس پایگاه شهید صالح مهدوی مجد (درمانگاه کوثر)
category

پایگاه شهید صالح مهدوی مجد (درمانگاه کوثر) محله شهرک محلاتی، تهران

مرکز واکسیناسیون
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پایگاه شهید صالح مهدوی مجد (درمانگاه کوثر)

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

پایگاه شهید صالح مهدوی مجد (درمانگاه کوثر) (مرکز واکسیناسیون) در محله شهرک محلاتی تهران و خیابان فتح واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ نخل و همچنین مرغ بریانی سی تک، کلینیک فوق تخصصی کوثر، سالن ورزشی شهید محلاتی، داروخانه درمانگاه کوثر و گالری شال و روسری معینا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو شهید محلاتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 01 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه شهید صالح مهدوی مجد (درمانگاه کوثر) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 01 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه شهید صالح مهدوی مجد (درمانگاه کوثر) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه شهید صالح مهدوی مجد (درمانگاه کوثر) ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، بلوار شاهد، فتح
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری پایگاه شهید صالح مهدوی مجد (درمانگاه کوثر)

شنبه 08:00 تا 15:00
یک‌شنبه 08:00 تا 15:00
دوشنبه 08:00 تا 15:00
سه‌شنبه 08:00 تا 15:00
چهارشنبه 08:00 تا 15:00
پنج‌شنبه 08:00 تا 15:00
جمعه تعطیل است
ثبت نظر و تصویر
neshan logo