info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه رفاه
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه رفاه محله ایران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه رفاه

ایستگاه اتوبوس مدرسه رفاه (ایستگاه اتوبوس) در محله ایران تهران و خیابان گل محمدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هشت ایستگاه اتوبوس در محله ایران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شفا یحیائیان، خانه موزه شهید رجایی و مجتمع تجاری خلیج فارس و همچنین سالن همایش بنیاد فرهنگی رفاه، دانشگاه رفاه، فروشگاه کیانلد، حسینیه مکتب المهدی (ع) و فروشگاه لوازم خانگی هورانه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو بهارستان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه رفاه تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس مدرسه رفاه تهران، شهر تهران، محله ایران است. آدرس این ایستگاه اتوبوس مصطفی خمینی، علامه شریف رضی، گل محمدی، بین مردم و فلاح می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مدرسه رفاه تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو بهارستان نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین شما می‌توانید تاکسی سلام را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه رفاه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه رفاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  مصطفی خمینی، بین غلامعلی و افشار
 • ایستگاه اتوبوس سراج
  امیرکبیر، بین نویدی و سراج الملک
 • ایستگاه اتوبوس رحیمی
  مجاهدین اسلام، شهید اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس بهنام
  مجاهدین اسلام، بین کاظمی و جهانگیری
 • ایستگاه اتوبوس ملت تخلیه
  جمهوری اسلامی، ملت، بین شیرازی و قدیم نوایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه رفاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه رفاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه رفاه ندارد.
  location استان تهران، تهران، مصطفی خمینی، علامه شریف رضی، گل محمدی، بین مردم و فلاح
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo