info
عکس ایستگاه اتوبوس بلوار فتح
category

ایستگاه اتوبوس بلوار فتح محله شهرک کوثر، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بلوار فتح

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس بلوار فتح (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک کوثر اصفهان و خیابان فجر واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله شهرک کوثر اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه نور(شهرک کوثر) و همچنین بوستان کوثر، مجموعه ورزشی کوثر عاشق آباد، مدرسه پسرانه جمال، ورزشگاه کوثر و سوپر مارکت افق کوثر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بلوار فتح اصفهان

ایستگاه اتوبوس بلوار فتح اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله شهرک کوثر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در پاسداران، فتح، فجر قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بلوار فتح اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو قدس است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس انصار واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بلوار فتح اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بلوار فتح اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بلوار فتح در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بلوار فتح ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، پاسداران، فتح، فجر
ثبت نظر و تصویر
neshan logo