عکس داروخانه دکتر مجید
مشاهده در نقشه نشان
category

داروخانه دکتر مجید (محله جمالزاده، تهران)

داروخانه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، جمهوری اسلامی، نوفَلاح

موقعیت داروخانه دکتر مجید در محله جمالزاده تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

داروخانه دکتر مجید (داروخانه) در محله جمالزاده تهران و خیابان نوفَلاح واقع شده است. این مکان یکی از هفت داروخانه در محله جمالزاده تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه استاد حسین بهزاد و پاساژ مهستان و همچنین طب سنتی دکتر حسین روازاده، کلینیک توانبخشی و توانمندسازی عصبی توانش، کاردرمانی توانش، مجموعه حقوقی صدای وکیل و صبا باتری قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر مجید

داروخانه دکتر مجید در محله جمالزاده شهر تهران در خیابان نوفَلاح قرار دارد. برای رسیدن به این داروخانه باید به آدرس دقیق استان تهران، تهران، جمهوری اسلامی، نوفَلاح بروید.

داروخانه دکتر مجید را می‌توان از داروخانه‌های خوب محله جمالزاده دانست. از جمله درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی که در محدوده این داروخانه قرار دارند، می‌توان به کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، انیستیتو پاستور ایران و مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر اشاره کرد. در این محدوده داروخانه‌های دیگری نیز مانند داروخانه حسینی ، داروخانه دکتر آخوند زاده و داروخانه مهشید وجود دارند. این داروخانه جزو داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر مجید برویم؟

اگر می‌خواهید در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید، می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه استفاده کنید. داروخانه دکتر مجید نزدیک به ایستگاه اتوبوس اسکندری است. ایستگاه مترو ميدان انقلاب نیز در محدوده این داروخانه است.

اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. علاوه بر مسیریابی، شما می‌توانید از طریق نشان اطلاعات دیگری هم در مورد این مکان به دست آورید. در پایان، اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر مجید برای شما قرار داده شده است. در صورتی که شما هم به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، جمهوری اسلامی، نوفَلاح


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر مجید واقع شده‌اند:

 • داروخانه حسینی
  کارگر شمالی، بین مهر و رشیدی نسب
 • داروخانه دکتر آخوند زاده
  کارگر جنوبی، سعیدی
 • داروخانه مهشید
  آزادی، جمالزاده، بین فرصت شیرازی و برزن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 21 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر مجید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر مجید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر مجید ندارد.
  neshan logo