info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه کاوه پایانه فیاض بخش
category

ایستگاه اتوبوس پایانه کاوه پایانه فیاض بخش محله جمالزاده، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه کاوه پایانه فیاض بخش

ایستگاه اتوبوس پایانه کاوه پایانه فیاض بخش (ایستگاه اتوبوس) در محله جمالزاده تهران و خیابان آزادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله جمالزاده تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه استاد حسین بهزاد و خرید طلایی و همچنین آش و حلیم نیکو صفت، سازمان تاکسیرانی تهران، شهر پرنده، مدرسان شریف و موسسه زبان سفیر انقلاب (برادران) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه کاوه پایانه فیاض بخش تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس پایانه کاوه پایانه فیاض بخش تهران، شهر تهران، محله جمالزاده است. این ایستگاه اتوبوس در آزادی، بین بهزاد و نوفَلاح قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پایانه کاوه پایانه فیاض بخش تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو میدان حر است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس فخر رازی ۳۴۰ قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پایانه کاوه پایانه فیاض بخش تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه کاوه پایانه فیاض بخش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان پاستور
  کارگر جنوبی، بین سرو و سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس متروحر تخلیه
  پاستور، بین آخر و میدان دانشگاه جنگ
 • ایستگاه اتوبوس کلهرنواب
  توحید، یدالله کلهر
 • ایستگاه اتوبوس فروردین
  کارگر جنوبی، جمهوری اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی
  توحید، کریمیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه کاوه پایانه فیاض بخش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه کاوه پایانه فیاض بخش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه کاوه پایانه فیاض بخش ندارد.
  neshan logo