info
عکس وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
category

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی (محله فاطمی، تهران)

اداره و سازمان دولتی

درباره‌ی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی (اداره و سازمان دولتی) در محله فاطمی تهران و خیابان دکتر فاطمی واقع شده است. این اداره یکی از بیست و یک اداره و سازمان دولتی در محله فاطمی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی ستاره ها، موزه فرش ایران و مرکز خرید لاله و همچنین هتل بین المللی لاله تهران، کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان، کتابفروشی نشر مرکز، شرکت کاراباما و شیرینی لادن قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو کارگر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز دولتی که در محدوده وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی واقع شده‌اند:

 • بورس جهت توقیف و تسویه سهام
  بلوار کشاورز، نادری، بین زرکش و ایتالیا
 • کانون عالی کارفرمایی ایران
  بلوار کشاورز، بین دریا و حمصیان
 • وزارت صنعت معدن و تجارت ساختمان شهید زمردی
  بلوار کشاورز، وصال شیرازی
 • معاونت اجتماعی
  بلوار کشاورز، وصال شیرازی
 • سرای پیشکسوتان آجا
  دکتر فاطمی، بین سین دخت و اعتمادزاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد علی 369 (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   کاربر نشان
   چهارشنبه 15 تیر ماه 1401

   ساختمونش به وزراتخونه نمیخوره اصلا

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ندارد.
  neshan logo