info
عکس وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
category

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی محله فاطمی، تهران

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی (اداره و سازمان دولتی) در محله فاطمی تهران و خیابان دکتر فاطمی واقع شده است. این اداره یکی از بیست و سه اداره و سازمان دولتی در محله فاطمی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه فرش ایران و بازارچه خود اشتغالی لاله و همچنین کتابفروشی نشر مرکز، شرکت کاراباما، هتل بین المللی لاله تهران، شرکت آب و فاضلاب استان تهران و شرکت مفتاح رهنورد قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو کارگر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.مکان‌های مشابه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط 369 (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ شنبه 22 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: شنبه 22 اردیبهشت ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ندارد.
location استان تهران، تهران، دکتر فاطمی، بین رهی معیری و باباطاهر
ثبت نظر و تصویر
neshan logo