info
عکس ایستگاه اتوبوس چیتگر شمالی
category

ایستگاه اتوبوس چیتگر شمالی محله چیتگر شمالی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چیتگر شمالی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس چیتگر شمالی (ایستگاه اتوبوس) در محله چیتگر شمالی تهران و خیابان کنارگذر شهید فهمیده واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله چیتگر شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی زرافشان جنوب و همچنین سرای محله سروآزاد، طب کار رهنوردان، کارواش اشکان، کلینیک تخصصی طب سنتی ایرانی کوثر و باشگاه بدنسازی ستارگان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چیتگر شمالی تهران

ایستگاه اتوبوس چیتگر شمالی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله چیتگر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شهید فهمیده قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چیتگر شمالی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو ایران خودرو قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس ویلاشهر قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس چیتگر شمالی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چیتگر شمالی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چیتگر شمالی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چیتگر شمالی ندارد.
location استان تهران، تهران، شهید فهمیده
ثبت نظر و تصویر
neshan logo