عکس شیراز مرغ
category

شیراز مرغ (محله پاسداران، شیراز)

فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی
استان فارس شیراز استان فارس، شیراز، بلوار پاسداران، بین پاسداران 64 و 66

موقعیت شیراز مرغ در محله پاسداران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در شیراز را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

شیراز مرغ (فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی) در محله پاسداران شیراز و بلوار پاسداران واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی در محله پاسداران شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نی نی بامزه و همچنین بیرون بر قوام، مسجد امام سجاد (ع)، قهوه خانه باران، دفتر خدمات قضایی محمد کریمی و کانون زبان نوین قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان فارس، شیراز، بلوار پاسداران، بین پاسداران 64 و 66


سایر فروشگاه‌های فرآورده‌های گوشتی پروتئینی که در محدوده شیراز مرغ واقع شده‌اند:

 • گوشت و مرغ شمس
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 64 و 66
 • ماهی فروشی
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 62 و 64
 • ماهی ومیگی دریا
  بلوار پاسداران، نرسیده به 48
 • پروتئین کیماک
  بلوار پاسداران، بین مبعث و شهید جهان آرا
 • فروشگاه گوشت و مرغ نمونه
  بلوار پاسداران، شهید جهان آرا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ابوذر علی پور (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شیراز مرغ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  گوشت پروتئین قصابی

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 تیر ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شیراز مرغ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شیراز مرغ ندارد.