عکس ایستگاه مترو پایانه ۱ و ۲ فرودگاه مهرآباد
category

ایستگاه مترو پایانه ۱ و ۲ فرودگاه مهرآباد (محله فرودگاه مهرآباد، تهران)

ایستگاه مترو
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه لشگری، فرودگاه مهر آباد، معراج

موقعیت ایستگاه مترو پایانه ۱ و ۲ فرودگاه مهرآباد در محله فرودگاه مهرآباد تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ایستگاه مترو پایانه ۱ و ۲ فرودگاه مهرآباد (ایستگاه مترو) در محله فرودگاه مهرآباد تهران و بزرگراه لشگری، فرودگاه مهر آباد، معراج واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه مترو در محله فرودگاه مهرآباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی هواپیمایی آتا، ترمینال یک فرودگاه مهرآباد، نمازخانه فرودگاه مهرآباد، چرم درسا و پارکینگ فرودگاه مهرآباد قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های مترو خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه لشگری، فرودگاه مهر آباد، معراج


سایر ایستگاه‌های مترو که در محدوده پایانه ۱ و ۲ فرودگاه مهرآباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه مترو پایانه ۴ و ۶ فرودگاه مهرآباد
  (4.5)
  بزرگراه لشگری، حجاج، پرواز
 • ایستگاه مترو بيمه
  (5.0)
  بزرگراه لشگری
 • ایستگاه مترو بيمه
  (5.0)
  بزرگراه لشگری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو پایانه ۱ و ۲ فرودگاه مهرآباد تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  ایستگاه مترو متروی قطار شهری

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه مترو پایانه ۱ و ۲ فرودگاه مهرآباد

  • avatar
   dr.danak (شهریار سطح ۷) شنبه 01 مرداد ماه 1401

   بی نهایت مفید و کمک رسان حال مردم است برای بهتر رسیدن به فرودگاه

  • avatar
   کاربر نشان (شهریار سطح ۴) سه شنبه 28 دی ماه 1400

   خوب

  • avatar
   Ali2022 (شهریار سطح ۱۰) پنجشنبه 21 بهمن ماه 1400

   پرواز های ایران ایر از این ترمینال انجام میشه

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو پایانه ۱ و ۲ فرودگاه مهرآباد تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو پایانه ۱ و ۲ فرودگاه مهرآباد تهران ندارد.