info
عکس ایستگاه مترو پایانه ۱ و ۲ فرودگاه مهرآباد
category

ایستگاه مترو پایانه ۱ و ۲ فرودگاه مهرآباد محله فرودگاه مهرآباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه مترو پایانه ۱ و ۲ فرودگاه مهرآباد

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه مترو پایانه ۱ و ۲ فرودگاه مهرآباد (ایستگاه مترو) در محله فرودگاه مهرآباد تهران و بزرگراه لشگری، فرودگاه مهر آباد، معراج واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این ایستگاه یکی از دو ایستگاه مترو در محله فرودگاه مهرآباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ترمینال یک فرودگاه مهرآباد، هواپیمایی آتا، نمازخانه فرودگاه مهرآباد، پارکینگ ترمینال 1 و 2 فرودگاه مهرآباد و چرم درسا قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محیا رضایی (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ دوشنبه 21 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو پایانه ۱ و ۲ فرودگاه مهرآباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو پایانه ۱ و ۲ فرودگاه مهرآباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو پایانه ۱ و ۲ فرودگاه مهرآباد ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه لشگری، فرودگاه مهر آباد، معراج
ثبت نظر و تصویر
neshan logo