عکس ایستگاه اتوبوس جامعه نابینا
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس جامعه نابینا (محله سر دوراه، یزد)

ایستگاه اتوبوس
استان یزد یزد استان یزد، یزد، شهید صدوقی شمالی، بین اتحادیه و طاهری چهل دوم

موقعیت ایستگاه اتوبوس جامعه نابینا در محله سر دوراه یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس جامعه نابینا (ایستگاه اتوبوس) در محله سر دوراه یزد و خیابان شهید صدوقی شمالی، بین اتحادیه و طاهری چهل دوم واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله سر دوراه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافه کتاب ملک، مرکز حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس و بسیج سپاه الغدیر استان یزد، بیمه مرکزی اسیا، مجتمع فنی کوروش و سازگار استوک - کامپیوتر سازگار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جامعه نابینا

ایستگاه اتوبوس جامعه نابینا در شهر یزد، محله سر دوراه و خیابان شهید صدوقی شمالی، بین اتحادیه و طاهری چهل دوم قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شهید صدوقی شمالی، بین اتحادیه و طاهری چهل دوم بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس جامعه نابینا عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی سینا سیر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس جامعه نابینا و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، شهید صدوقی شمالی، بین اتحادیه و طاهری چهل دوم


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جامعه نابینا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان فرخی
  فرخی، بین دوازدهم و لغوی
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگ
  بلوار مطهری، بین نجاریان و سعدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جامعه نابینا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جامعه نابینا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جامعه نابینا ندارد.
  neshan logo