info
عکس ایستگاه اتوبوس بهارستان
category

ایستگاه اتوبوس بهارستان محله اهرستان، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهارستان

ایستگاه اتوبوس بهارستان (ایستگاه اتوبوس) در محله اهرستان یزد و خیابان شهید صدوقی جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله اهرستان یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند جایگاه نخل اهرستان و عمده فروشی رنگ کوروش و همچنین هتل اطلس یزد، کبابی آذربایجان، میوه فروشی طالبی، پلیس + 10 همافر و مسجد جامع اهرستان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهارستان یزد

ایستگاه اتوبوس بهارستان یزد در شهر یزد، محله اهرستان و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شهید صدوقی جنوبی، بین ولی عصر و 8 متری بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بهارستان یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی وحدت را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهارستان یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.





سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهارستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شاملو
  همافر، ایمان
 • ایستگاه اتوبوس بهدشت
  شهید صدوقی جنوبی، بین میدان باهنر و زهرا
 • ایستگاه اتوبوس میدان ابوالفضل
  آزادگان، بین میدان ابوالفضل و 1 آزادگان
 • ایستگاه اتوبوس شهید تندگویان
  بلوار جانباز، بین گلشن و زیر گذر ابوالفضل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 15 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهارستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 15 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهارستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهارستان ندارد.
  neshan logo