عکس ایستگاه مترو مصلی
مشاهده در نقشه نشان
این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.
category

ایستگاه مترو مصلی (محله نیلوفر - شهید قندی، تهران)

ایستگاه مترو
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید سلیمانی

موقعیت ایستگاه مترو مصلی در محله نیلوفر - شهید قندی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه مترو مصلی (ایستگاه مترو) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و بزرگراه شهید سلیمانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه مترو در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه مترو مصلی، ورودی مترو ایستگاه مصلی، خودپرداز بانک سامان، ایستگاه اتوبوس مصلی امام خمینی رضوان الله تعالی علیه و باشگاه ورزشی قرار گرفته است.


مکان‌های مشابه ایستگاه مترو مصلی


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 20 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو مصلی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه مترو متروی قطار شهری

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 20 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو مصلی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو مصلی ندارد.
neshan logo