info
عکس بانک ملت
category

بانک ملت (اصفهان)

درباره‌ی بانک ملت

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

بانک ملت (بانک) در اصفهان و خیابان محمد علی سراجی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمه آسیا مرکزی واحد خسارت، تابلو برق صنعتی الکترومجد ، کارواش ۱۰۰۱، اسکوتر برقی اصفهان و شرکت سدید فولاد ایلیا قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک ملت اصفهان

یکی از بانک‌های شهر اصفهان بانک ملت اصفهان است که در محله شهرک مهدیه، قرار دارد. بانک ملت اصفهان را می‌توان از بانک‌های خوب محله شهرک مهدیه برشمرد. بانک ملی بانک‌های دیگری هستند که در محدوده این بانک قرار دارند. خودپرداز این بانک هم به ارائه خدمات به شما می‌پردازد.

چطور به بانک ملت اصفهان برویم؟

شما می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به این بانک بروید. این بانک به ایستگاه مترو قدس نزدیک است. ایستگاه اتوبوس ابتداي بهارستان، نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بانک ملت اصفهان می‌باشد.

از طریق اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این بانک را انتخاب کنید. علاوه بر این، اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک، اطلاعاتی هستند که شما می‌توانید از طریق نشان به دست آورید. یادتان باشد در صورتی که به بانک ملت اصفهان مراجعه کردید، تجربه خودتان را در قسمت کامنت با ما به اشتراک بگذارید.

اطلاعات دقیق و ساعت کاری بانک ملت اصفهان را در ادامه می‌بینید. برخی از بانک‌ها و خودپردازهای دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند را نیز در ادامه فهرست کرده‌ایم.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بهراد (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 14 شهریور ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک ملت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 14 شهریور ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد بانک ملت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک ملت ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، محمد علی سراجی
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری بانک ملت

شنبه 07:30 تا 14:00
یک‌شنبه 07:30 تا 14:00
دوشنبه 07:30 تا 14:00
سه‌شنبه 07:30 تا 14:00
چهارشنبه 07:30 تا 14:00
پنج‌شنبه 07:30 تا 12:30
جمعه تعطیل است
ثبت نظر و تصویر
neshan logo