عکس پارکینگ بهار
category

پارکینگ بهار (محله شهرک آپادانا، تهران)

پارکینگ
4.1
6 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه لشگری، رحمانی

موقعیت پارکینگ بهار در محله شهرک آپادانا تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پارکینگ بهار (پارکینگ) در محله شهرک آپادانا تهران و خیابان رحمانی واقع شده است. این مکان یکی از یازده پارکینگ در محله شهرک آپادانا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی شهرک فکوری و همچنین پمپ گاز CNG شهید فکوری، ترمینال آزادی، پارکینگ توقیفی عرفان، ترمینال تاکسی های بین شهری و سرویس بهداشتی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از پارکینگ‌های خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه لشگری، رحمانی

تلفن تماس: +989126100911


سایر پارکینگ‌های که در محدوده پارکینگ بهار واقع شده‌اند:

 • پارکینگ ترمینال غرب
  (4.0)
  بزرگراه جناح، دانش، بعد از رحمانی
 • پارکینگ
  (3.0)
  لشگری، رحمانی
 • پارکینگ شبانه روزی شماره 2 پایانه غرب
  (3.1)
  بزرگراه جناح، دانش
 • پارکینگ شهید فکوری
  (3.0)
  بزرگراه شهید حجازی، جناح- شیخ فضل الله، رحمانی، میدان برادران رحمانی
 • پارکینگ آپادانا
  (3.0)
  بزرگراه شهید حجازی، جناح- شیخ فضل الله، رحمانی، میدان برادران رحمانی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارکینگ بهار تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خودرو جایگاه عمومی پارکینگ

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارکینگ بهار تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارکینگ بهار تهران ندارد.