info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه مترو
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه مترو محله دروازه شمیران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه مترو

ایستگاه اتوبوس مدرسه مترو (ایستگاه اتوبوس) در محله دروازه شمیران تهران و خیابان بهارستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله دروازه شمیران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان طرفه، موزه تاریخ مفاخر باغ نگارستان و بازار ابن سینا و همچنین مسجد فخرالدوله، دبیرستان پسرانه علوی، کلینیک باروری امید، درمانگاه دندانپزشکی خیریه امام موسی کاظم و سفارت تایلند قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو دروازه شمیران، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه مترو تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس مدرسه مترو تهران، شهر تهران، محله دروازه شمیران است. این ایستگاه اتوبوس در بهارستان، بین جلایی پور و کسری واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه مترو تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو بهارستان در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. شرکت راه پویان پایتخت سیر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه مترو تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه مترو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مردم
  مصطفی خمینی، علامه شریف رضی
 • ایستگاه اتوبوس بهارستان ابوذر
  مصطفی خمینی، بین بهارستان و اعتمادیان
 • ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران م رسالت
  انقلاب اسلامی، بهار جنوبی
 • ایستگاه اتوبوس ظهیرالسلام
  جمهوری اسلامی، بین میدان بهارستان و ملت
 • ایستگاه اتوبوس بهارستان والفجر
  مصطفی خمینی، بین بهارستان و اعتمادیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه مترو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه مترو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه مترو ندارد.
  neshan logo