info
عکس ایستگاه اتوبوس مکانیزه هلال احمر
category

ایستگاه اتوبوس مکانیزه هلال احمر محله چهارصد دستگاه، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مکانیزه هلال احمر

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مکانیزه هلال احمر (ایستگاه اتوبوس) در محله چهارصد دستگاه کرج و خیابان قائم واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله چهارصد دستگاه کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پارک شهید نژاد فلاح، بیمارستان چشم پزشکی نور البرز و مرکز خرید آراکس و همچنین شهر کتاب، دکتر فرزین اصلانی متخصص ارتودنسی، داروخانه هلال احمر، بوستان نژاد فلاح و کترینگ هنر زندگی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو طالقانی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مکانیزه هلال احمر کرج

در شهر کرج، محله چهارصد دستگاه ، ایستگاه اتوبوس مکانیزه هلال احمر کرج قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به قائم بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مکانیزه هلال احمر کرج عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از کرج دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو طالقانی است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی اڑانس، ماھان قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مکانیزه هلال احمر کرج مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 13 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مکانیزه هلال احمر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مکانیزه هلال احمر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مکانیزه هلال احمر ندارد.
neshan logo