info
عکس فروشگاه رفاه
category

فروشگاه رفاه محله جماران، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه رفاه

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

فروشگاه رفاه (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله جماران تهران و خیابان زرمشت واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه زنجیره‌ای در محله جماران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ادونچر کندو، بیمارستان فوق تخصصی قلب بقیه الله جماران، خانه موزه آیت الله هاشمی رفسنجانی، چنار جماران و جم سنتر و همچنین تالار قصر عقیق، سروش جماران، هایپر استار، رستوران سنتی عقیق و سرای محله جماران (عمارت خسروشاهی) قرار گرفته است.

درباره فروشگاه رفاه تهران

آدرس فروشگاه رفاه تهران، شهر تهران، محله جماران و است. فروشگاه رفاه تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله جماران است و مشتریان زیادی دارد. فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان، فروشگاه زنجیره ای یاران دریان و هایپر استار جماران از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه رفاه تهران برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه رفاه تهران مطلع می‌کند. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس سه راه یاسر قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه رفاه تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را می‌توانید در ادامه ببینید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه رفاه تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط hassalak (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه رفاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه رفاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه رفاه ندارد.
location استان تهران، تهران، زرمشت، بین مهربان و حسن پور
ثبت نظر و تصویر
neshan logo