info
عکس سوپر مارکت فرزاد
category

سوپر مارکت فرزاد محله آهنگ، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت فرزاد

سوپر مارکت فرزاد (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله آهنگ تهران و خیابان زمزم واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی و نه سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کباب و حلیم ممتاز گلپایگانی، ایران موبایل نمایندگی ایرانسل همراه اول رایتل، آزمایشگاه تشخیص پزشکی فلاح، آکادمی اسکیت جدیدیان و کتابخانه عمومی گلسار قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت فرزاد واقع شده‌اند:

 • هایمارت - فروشگاه طهران
  بلوار نبرد جنوبی، گلستان شانزدهم، برادران آقاجانلو، گلستان دهم
 • سوپرمارکت
  بلوار ابوذر، داوری راد
 • سوپر مارکت
  بزرگراه بسیج، توکلی - بیست و هفتم
 • سوپر بزرگ وحدت
  ده حقی(آهنگ)، بیست متری وحدت، بین پیرهادی و پورخانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ابهری (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت فرزاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت فرزاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت فرزاد ندارد.
  neshan logo