info
عکس هایپر مارکت نوروزی
category

هایپر مارکت نوروزی اصفهان

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی هایپر مارکت نوروزی

هایپر مارکت نوروزی (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در اصفهان و خیابان شریف واقفی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی پردیس و مجتمع تجاری مسعود 3 و همچنین درمانگاه تخصصی کودکان پارسیان، فست فود حشمت خان، سرویس و تعویض روغن اسپادانا، مسجد شجره و اسنک اسنک قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده هایپر مارکت نوروزی واقع شده‌اند:

 • سوپرمارکت گلها
  مشتاق دوم، سلمان فارسی، بین طالقانی و رجایی
 • سوپر مارکت اسپادانا
  نشاط، فرشادی
 • سوپرمارکت
  بزرگمهر، محزونیه
 • سوپر مارکت پارسیان
  چهارباغ خواجو، صنایع
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط smoakhavan (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هایپر مارکت نوروزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد هایپر مارکت نوروزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هایپر مارکت نوروزی ندارد.
  neshan logo