عکس ایستگاه اتوبوس باشگاه صدف
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس باشگاه صدف (محله هروی - حسین آباد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه امام علی، محمدی - ریحانی

موقعیت ایستگاه اتوبوس باشگاه صدف در محله هروی - حسین آباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس باشگاه صدف (ایستگاه اتوبوس) در محله هروی - حسین آباد تهران و خیابان محمدی - ریحانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و هفت ایستگاه اتوبوس در محله هروی - حسین آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید هدیش و همچنین بولینگ شیان، مجموعه ورزشی صدف، پایگاه مبارک آباد (فرهنگسرای صدف) (۲۴۱)، کافه کتاب فرهنگان و ماهی سرای قزل پارک قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه امام علی، محمدی - ریحانی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده باشگاه صدف واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بوستان رز
  بزرگراه امام علی، جعفریان، جوانشیر، بین افتخاریان و اردیبهشت
 • ایستگاه اتوبوس وفامنش
  استاد حسن بنا شمالی، موسوی، وفا منش، بین لیلا و جمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس باشگاه صدف اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس باشگاه صدف در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس باشگاه صدف ندارد.
  neshan logo