info
عکس ایستگاه اتوبوس باشگاه صدف
category

ایستگاه اتوبوس باشگاه صدف محله هروی - حسین آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس باشگاه صدف

ایستگاه اتوبوس باشگاه صدف (ایستگاه اتوبوس) در محله هروی - حسین آباد تهران و خیابان محمدی - ریحانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و هفت ایستگاه اتوبوس در محله هروی - حسین آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید هدیش و همچنین بولینگ شیان، مجموعه ورزشی صدف، کافه کتاب فرهنگان، ماهی سرای قزل پارک و باشگاه نیرو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس باشگاه صدف تهران

ایستگاه اتوبوس باشگاه صدف تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله هروی - حسین آباد قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام علی، محمدی - ریحانی است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس باشگاه صدف تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی گلستان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس باشگاه صدف تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده باشگاه صدف واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بوستان رز
  بزرگراه امام علی، جعفریان، جوانشیر، بین افتخاریان و اردیبهشت
 • ایستگاه اتوبوس وفامنش
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، وفا، وفا منش، بین مظفریان و شهید جمالی شرقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس باشگاه صدف اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس باشگاه صدف در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس باشگاه صدف ندارد.
  neshan logo