عکس سوپر مارکت خان شاهپور مشاهده در نقشه نشان
category

سوپر مارکت خان شاهپور (محله ولیعصر، تهران)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
3.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، حافظ، بین هورچهر و گلستانی

موقعیت سوپر مارکت خان شاهپور در محله ولیعصر تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.


سوپر مارکت خان شاهپور (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله ولیعصر تهران و خیابان حافظ واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهل و سه سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله ولیعصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فیروزگر، موزه علوم و فناوری و مرکز تجارت ایرانیان و همچنین بیمارستان 15 خرداد، دندانپزشکی تخصصی شهید منتظری، موسسه زبان ایران استرلیا، شرکت ملی گاز ایران و کباب آبان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو ميدان وليعصر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، حافظ، بین هورچهر و گلستانی

تلفن تماس: 02188909658


سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت خان شاهپور واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت دریانی
  (4.0)
  حافظ، بین پزشک پور و روشن نو
 • سوپر مارکت دریانی
  (4.0)
  ولیعصر، عبده
 • هایپر سل
  (4.9)
  ولیعصر، گیلان، بندرانزلی، بین رودسر و غازیان
 • سوپر مارکت شمس
  (4.0)
  پل حافظ، علی ولدی
 • سوپر مارکت شقایق
  (4.0)
  ولیعصر، شقایق، بین میدان ولیعصر و یکم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مجیدی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت خان شاهپور تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  هایپرمارکت فروشگاه مواد غذایی بقالی مارکت سوپرمارکت سوپر

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت خان شاهپور تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت خان شاهپور تهران ندارد.
  neshan logo