info
عکس ایستگاه اتوبوس افتخاریان
category

ایستگاه اتوبوس افتخاریان محله هروی - حسین آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس افتخاریان

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس افتخاریان (ایستگاه اتوبوس) در محله هروی - حسین آباد تهران و خیابان افتخاریان واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله هروی - حسین آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند عمارت عین الدوله (نگارخانه برگ) و موزه مجازی هنر کودک و همچنین فروشگاه جام جم، خشکشویی امین، آموزشگاه موسیقی بهرنگ، داروخانه دکتر قهرمانی و نانوایی سنگکی افتخاریان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس افتخاریان تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس افتخاریان تهران است که در محله هروی - حسین آباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام علی، عزیزی، افتخاریان، تقاطع یکتا قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس افتخاریان تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو حسین آباد قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی گلستان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس افتخاریان تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
مکان‌های مشابه ایستگاه اتوبوس افتخاریان


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 13 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس افتخاریان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس افتخاریان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس افتخاریان ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه امام علی، عزیزی، افتخاریان، تقاطع یکتا
ثبت نظر و تصویر
neshan logo