عکس ایستگاه اتوبوس افتخاریان
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس افتخاریان (محله هروی - حسین آباد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه امام علی، عزیزی، افتخاریان، بین نصیحت و یکتا

موقعیت ایستگاه اتوبوس افتخاریان در محله هروی - حسین آباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس افتخاریان (ایستگاه اتوبوس) در محله هروی - حسین آباد تهران و خیابان افتخاریان واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و هفت ایستگاه اتوبوس در محله هروی - حسین آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند عمارت عین الدوله (نگارخانه برگ) و موزه مجازی هنر کودک و همچنین فروشگاه جام جم، کی اف سی، نانوایی لواش، داروخانه دکتر قهرمانی و شهید افتخاریان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس افتخاریان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس افتخاریان است که در محله هروی - حسین آباد خیابان افتخاریان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام علی، عزیزی، افتخاریان، بین نصیحت و یکتا قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس افتخاریان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو حسين آباد قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی گلستان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس افتخاریان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه امام علی، عزیزی، افتخاریان، بین نصیحت و یکتا


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده افتخاریان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس لویزان
  بزرگراه امام علی
 • ایستگاه اتوبوس میدان هروی معلم
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، موسوی، پناهی نیا، بین توحیدی و سوم مروارید
 • ایستگاه اتوبوس میدان هروی تخلیه
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، موسوی، پناهی نیا، بین میدان هروی و توحیدی
 • ایستگاه اتوبوس میدان هروی
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، موسوی، وفا منش، بین امید و میدان هروی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس افتخاریان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس افتخاریان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس افتخاریان ندارد.
  neshan logo