info
عکس برج مسکونی مهستان
category

برج مسکونی مهستان محله شهیدان اشرف، یزد

درباره‌ی برج مسکونی مهستان

این مکان با مکان دیگری ادغام شده است.

برج مسکونی مهستان (مجتمع مسکونی) در محله شهیدان اشرف یزد و خیابان پژوهش، بهار واقع شده است. این مجتمع یکی از چهار مجتمع مسکونی در محله شهیدان اشرف یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی گیلدا و سیتی سنتر و همچنین مسجد امام حسن عسکری، مجتمع مسکونی بهاران، مجموعه ورزشی آریونیک، فروشگاه یادگار سیستم و چلو پلو قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی برج مسکونی مهستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد برج مسکونی مهستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه برج مسکونی مهستان ندارد.
location استان یزد، یزد، خیابان پژوهش، بهار
ثبت نظر و تصویر
neshan logo