info
عکس فروشگاه سروش ریخته گرچی
category

فروشگاه سروش ریخته گرچی محله سراب، مشهد

فروشگاه لوازم الکترونیک
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه سروش ریخته گرچی

فروشگاه سروش ریخته گرچی (فروشگاه لوازم الکترونیک) در محله سراب مشهد و خیابان سعدی واقع شده است. این فروشگاه یکی از شصت فروشگاه لوازم الکترونیک در محله سراب مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی پیوند اعضا و دیالیز منتصریه و مجتمع تجاری مهتاب و همچنین حسینیه و زائرسرای گل نرجس (بنیاد خیریه الزهرا)، پاژ کامپیوتر، آبمیوه رضا، مدرسه تخصصی امامت و نانوایی لواشی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو سعدی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه سروش ریخته گرچی مشهد

فروشگاه سروش ریخته گرچی مشهد در شهر مشهد، محله سراب، واقع شده است. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد این فروشگاه، می‌توانید با شماره تلفن آن (05132291766) تماس بگیرید. فروشگاه سروش ریخته گرچی مشهد را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله سراب به شمار آورد. صنعت برق کلور، پرشین صنعت و ماشین های اداری سناباد فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه سروش ریخته گرچی مشهد برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه سروش ریخته گرچی مشهد را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس اداره بیمه قرار دارد. در نزدیکی فروشگاه سروش ریخته گرچی مشهد ایستگاه مترو سعدی نیز می‌باشد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر به فروشگاه سروش ریخته گرچی مشهد مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه سروش ریخته گرچی مشهد تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم برقی و الکترونیکی که در محدوده فروشگاه سروش ریخته گرچی واقع شده‌اند:

 • صنعت برق کلور
  مطهری جنوبی، کاشف
 • پرشین صنعت
  بلوار سپهبد قرنی، سنائی، سنائی 14
 • ماشین های اداری سناباد
  سناباد، بین سناباد 10 و طاهری
 • آریا مبدل توس
  بلوار سپهبد قرنی، سنائی، سنایی 12 - دکتر شیخ 16
 • نورآرا
  بلوار سپهبد قرنی، سنائی، سنائی 13
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ یکشنبه 09 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه سروش ریخته گرچی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 09 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه سروش ریخته گرچی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه سروش ریخته گرچی ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، سعدی، بین سعدی 6 و 8
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری فروشگاه سروش ریخته گرچی

  شنبه 09:30 تا 22:30
  یک‌شنبه 09:30 تا 22:30
  دوشنبه 09:30 تا 22:30
  سه‌شنبه 09:30 تا 22:30
  چهارشنبه 09:30 تا 22:30
  پنج‌شنبه 09:30 تا 22:30
  جمعه 10:00 تا 21:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo