عکس خیابان دوازدهم فروردین تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران جمهوری اسلامی، دوازدهم فروردین، بین نادری و کمال زاده
category

خیابان دوازدهم فروردین تهران

خیابانی در تهران

خیابان دوازدهم فروردین در منطقه 11 تهران واقع شده‌است و از محله‌های منیریه، دانشگاه تهران، آذربایجان و فلسطین - انقلاب عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های سپه، آقابالازاده و غفاری قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان دوازدهم فروردین می‌توان به اداره کل تعزیرات حکومتی استان تهران، اداره اوقاف و امور خیریه غرب تهران و معاونت اجرایی ریاست جمهوری (ساختمان کوثر) اشاره کرد. در اطراف خیابان دوازدهم فروردین 9 ایستگاه اتوبوس و 4 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان دوازدهم فروردین تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان دوازدهم فروردین نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان دوازدهم فروردین را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان دوازدهم فروردین تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...