عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان پاستور
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان پاستور (محله حر، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، کارگر جنوبی، بین سعیدی و رزاقی

موقعیت ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان پاستور در محله حر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان پاستور (ایستگاه اتوبوس) در محله حر تهران و خیابان کارگر جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله حر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید gyalan و همچنین گل های زعیم، رستوران ساساری، پیتزا سیب 360، بستنی سنتی عمو عباس و کبابی فرد اطلس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ميدان حر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان پاستور

آدرس ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان پاستور، شهر تهران، محله حر خیابان کارگر جنوبی است. آدرس این ایستگاه اتوبوس کارگر جنوبی، بین سعیدی و رزاقی است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان پاستور عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو ميدان انقلاب قرار دارد. آژانس فخررازی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، کارگر جنوبی، بین سعیدی و رزاقی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه میدان پاستور واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب بلوار قیام
  انقلاب اسلامی، بین منیری جاوید و شانزده آذر
 • ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب تخلیه
  انقلاب اسلامی، بعد از شانزده آذر
 • ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب اسلامی
  انقلاب اسلامی، بعد از شانزده آذر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان پاستور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان پاستور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان پاستور ندارد.
  neshan logo