info
عکس کترینگ کریم چلوئی
category

کترینگ کریم چلوئی محله فدک، تهران

درباره‌ی کترینگ کریم چلوئی

کترینگ کریم چلوئی (کترینگ و آشپزخانه) در محله فدک تهران و خیابان مدنی واقع شده است. این مکان یکی از شش کترینگ و آشپزخانه در محله فدک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی بوستان تمدن، باغ موزه مینیاتور و پنجشنبه بازار و همچنین داروخانه شبانه روزی خیام، فروشگاه افق کوروش، مسجد خلیل الله، گل فروشی گلبرگ و امداد باتری قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو جانبازان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.نظرات کاربران در مورد کترینگ کریم چلوئی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  شنبه 28 مرداد ماه 1402

  خیلی کارشون درست و خوبه


سایر آشپزخانه‌های که در محدوده کترینگ کریم چلوئی واقع شده‌اند:

 • کترینگ آشپزباشی
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • کترینگ خوان پدری
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • کترینگ گلبرگ
  (5.0)
  بزرگراه امام علی، رحمتی، کرمان جنوبی، عباسی، بین جمالی و مقیسه
 • غذاکده خانوم گل
  (1.0)
  بزرگراه شهید سلیمانی، کرمان شمالی، رویان
 • تهیه غذا نون و نمک اهورا
  (3.0)
  مدنی، جانبازان غربی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کترینگ کریم چلوئی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کترینگ کریم چلوئی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کترینگ کریم چلوئی ندارد.
  neshan logo