info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید بهشتی
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید بهشتی محله فدک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید بهشتی

ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید بهشتی (ایستگاه اتوبوس) در محله فدک تهران و خیابان مدنی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله فدک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی بوستان تمدن، باغ موزه مینیاتور و پنجشنبه بازار و همچنین فروشگاه آرارات باتری ماشین، داروخانه شبانه روزی خیام، فروشگاه افق کوروش، مسجد خلیل الله و تعمیرگاه موشیخ قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو جانبازان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید بهشتی تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید بهشتی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله فدک پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در مدنی، بین نجف آبادی و جانبازان قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید بهشتی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو جانبازان است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی امین تاکسی واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید بهشتی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه شهید بهشتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ارجمند
  بزرگراه شهید سلیمانی، دکتر آیت شمالی، جانبازان غربی (گلبرگ غربی)، بین جانبازان و شصت و سوم
 • ایستگاه اتوبوس میدان رسالت
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • ایستگاه اتوبوس میدان رسالت میدان ونک
  سلیمانی، رفیعی، بین یکصد و شصتم و یکصد و شصت و دوم
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  دماوند، طاهری، بلوار شهید ثانی، شهید بختیاری، بین شهید محمد علی قاسم زاده و براتی
 • ایستگاه اتوبوس گوهرشاد
  هنگام، فتحی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید بهشتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید بهشتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید بهشتی ندارد.
  neshan logo