عکس ایستگاه مترو علی آباد مشاهده در نقشه نشان
این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.
category

ایستگاه مترو علی آباد (محله تختی، تهران)

ایستگاه مترو
استان تهران تهران استان تهران، تهران، دستواره، بهشتی

موقعیت ایستگاه مترو علی آباد در محله تختی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


ایستگاه مترو علی آباد (ایستگاه مترو) در محله تختی تهران و خیابان دستواره، بهشتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه مترو در محله تختی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه شهرک بهشتی و همچنین بوستان مترو علی آباد، ایستگاه مترو علي آباد، مسجد ثارالله، مافی الکترونیک و ورودی مترو ایستگاه علی آباد قرار گرفته است.


سایر ایستگاه‌های مترو که در محدوده علی آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه مترو علي آباد
  (4.2)
  فلکه دوم تختی، تختی، رضایی، سمند جنوبی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بهزاد (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ دوشنبه 13 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو علی آباد تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  علي آباد ایستگاه مترو متروی قطار شهری

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 تیر ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو علی آباد تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو علی آباد تهران ندارد.
  neshan logo