info
عکس مرکز سیار واکسیناسیون
category

مرکز سیار واکسیناسیون محله فردوس، تهران

مرکز واکسیناسیون
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز سیار واکسیناسیون

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

مرکز سیار واکسیناسیون (مرکز واکسیناسیون) در محله فردوس تهران و فلکه دوم صادقیه، بزرگراه جناح واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان ابن سینا و برج گلدیس و همچنین آزمایشگاه پارسه، دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد 26، پدر خوب، سپهر 360 و پاساژ افق قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 01 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز سیار واکسیناسیون اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 01 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز سیار واکسیناسیون در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز سیار واکسیناسیون ندارد.
location استان تهران، تهران، فلکه دوم صادقیه، بزرگراه جناح
ثبت نظر و تصویر
neshan logo