عکس مرکز سیار واکسیناسیون
category

مرکز سیار واکسیناسیون (محله فردوس، تهران)

مرکز واکسیناسیون
استان تهران تهران استان تهران، تهران، فلکه دوم صادقیه، تقاطع بزرگراه جناح

موقعیت مرکز سیار واکسیناسیون یکی از مراکز واکسیناسیون خوب منطقه در محله فردوس تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

مرکز سیار واکسیناسیون (مرکز واکسیناسیون) در محله فردوس تهران و فلکه دوم صادقیه، تقاطع بزرگراه جناح واقع شده است. این مرکز یکی از سه پایگاه واکسیناسیون در محله فردوس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان ابن سینا و برج گلدیس و همچنین دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد 26، آزمایشگاه پارسه، پدر خوب، سپهر 360 و پاساژ افق قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از مراکز واکسیناسیون خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، فلکه دوم صادقیه، تقاطع بزرگراه جناح


سایر مراکز واکسیناسیون که در محدوده مرکز سیار واکسیناسیون واقع شده‌اند:

 • پایگاه واکسیناسیون مرکز آموزش علمی کاربردی ابن‌سینا
  (3.5)
  بزرگراه آیت الله کاشانی، اعتمادیان
 • پایگاه واکسیناسیون مرکز آموزش علمی کاربردی ابن‌سینا
  (2.5)
  بزرگراه آیت الله کاشانی، اعتمادیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 28 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز سیار واکسیناسیون تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  واکسناسیون سیار مرکزواکسن مرکزواکسیناسیون مراکزواکسن مراکزواکسیناسیون

  آخرین بروزرسانی: شنبه 28 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد مرکز سیار واکسیناسیون

  • avatar
   کاربر نشان (شهریار سطح ۶) پنجشنبه 19 آبان ماه 1401

   با سلام خدمت همه دوستان محل واکسناسیون داخل باشگاه امام خمینی اسلامشهر داخل خیابان کاشانی هست که هم جای پارک ماشین وهم فضای بزرگی داره برای واکسن زدن

  • avatar
   کاربر نشان (شهریار سطح ۷) چهارشنبه 21 اردیبهشت ماه 1401

   خدمات دهی خوب بود

  • avatar
   کاربر نشان (شهریار سطح ۲) پنجشنبه 04 فروردین ماه 1401

   خوب بودند

  • avatar
   mg (شهریار سطح ۷) چهارشنبه 06 بهمن ماه 1400

   پایگاه خوبی بود و افراد مسئول بسیار مجرب و سریع بودند

  • avatar
   اقا مهرداد (شهریار سطح ۶) یکشنبه 24 بهمن ماه 1400

   خوبه

  • avatar
   کاربر نشان جمعه 29 بهمن ماه 1400

   به نظر من در مراکز واکسیناسیون خیلی نرمال و بدون معطلی کار تزریق واکسن انجام میشه من برای هر ۲ دوز واکسن در کل یک ساعت وقت گذاشتم ضمنا چون واکسن زده بودم کرونا که گرفتم حتی تو بیمارستان بستری نشدم و با یه سری قرص و شربت بعد از یک هفته به حالت عادی برگشتم

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز سیار واکسیناسیون تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز سیار واکسیناسیون تهران ندارد.