info
عکس ایستگاه اتوبوس شیرازی 2
category

ایستگاه اتوبوس شیرازی 2 محله چهارباغ، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شیرازی 2

ایستگاه اتوبوس شیرازی 2 (ایستگاه اتوبوس) در محله چهارباغ مشهد و آیت الله شیرازی (بالا خیابان) واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله چهارباغ مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی کودکان، برج ساعت، موزه نادری و مجتمع تجاری و اقامتی امید و همچنین هتل نگین پاسارگاد، حسینیه نجفی ها (الحیدریه)، فست فود زیتون لبنان، مسجد ملا هاشم اردبیلیها و کافه پارادایس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شیرازی 2 مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس شیرازی 2 مشهد است که در محله چهارباغ قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس آیت الله شیرازی (بالا خیابان) می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شیرازی 2 مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو شهدا در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس همافر قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شیرازی 2 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شیرازی 2 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شیرازی 2 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شیرازی 2 ندارد.
neshan logo