عکس بانک مسکن
مشاهده در نقشه نشان
category

بانک مسکن (شیراز)

بانک
4.0
7 رای
استان فارس شیراز استان فارس، شیراز، کند رو باهنر شمالی، بین 10 و 12

موقعیت بانک مسکن شیراز را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

بانک مسکن (بانک) در شیراز و خیابان کند رو باهنر شمالی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه رفاه، تجهیزات آشپزخانه دیاکو، بانک ملی، کاشی و سرامیک معمار و فروشگاه کوثر قرار گرفته است.


اطلاعات، تلفن و آدرس بانک مسکن

بانک مسکن را می‌توانید در شهر شیراز، محله کلاهدوز خیابان کند رو باهنر شمالی پیدا کنید. شماره تلفن بانک مسکن 07138227517 است که شما می‌توانید برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان با آن تماس بگیرید. یکی از بانک‌های محله کلاهدوز که مشتریان زیادی دارد، بانک مسکن است. بانک‌های بانک انصار، بانک پاسارگارد و بانک تجارت شعبه امیرکبیر هم در محدوده این بانک قرار دارند. این بانک از طریق خودپرداز هم به ارائه خدمات به شما می‌پردازد.


چطور به بانک مسکن برویم؟

رفتن به این بانک با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی راحت است. شما می‌توانید برای رسیدن به بانک مسکن در ایستگاه اتوبوس اساتید پیاده شوید.

اپلیکیشن نشان بهترین مسیر رسیدن به این بانک را به شما نشان می‌دهد. البته مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس، مترو، با خودرو شخصی و مسیر پیاده را از روی این اپلیکیشن پیدا کنید و از نظر دیگر کاربران در مورد خدمت‌رسانی در این بانک باخبر شوید. به یاد داشته باشید اگر برای انجام کاری به بانک مسکن مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

اطلاعات دقیق بانک مسکن در ادامه برای شما قرار داده شده است. همچنین در ادامه سایر بانک‌ها و خودپردازهای محدوده این بانک را مشاهده می‌کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان فارس، شیراز، کند رو باهنر شمالی، بین 10 و 12

تلفن تماس: 07138227517

وب‌سایت رسمی: bank-maskan.ir


سایر بانک‌های که در محدوده بانک مسکن واقع شده‌اند:

 • بانک انصار
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 64 و 66
 • بانک پاسارگارد
  بلوار پاسداران، بین 60 امام زمان و پاسداران 62
 • بانک تجارت شعبه امیرکبیر
  بلوار امیرکبیر، بین 22 و امیرکبیر 24
 • بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق )
  بلوار امیرکبیر، بین 22 و امیرکبیر 24
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط هوشنگ (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک مسکن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  بانک مسکن بانک خودپرداز

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک مسکن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک مسکن ندارد.
  neshan logo