info
عکس فروشگاه ماهور
category

فروشگاه ماهور محله سلسبیل شمالی، تهران

فروشگاه لباس

درباره‌ی فروشگاه ماهور

فروشگاه ماهور (فروشگاه لباس) در محله سلسبیل شمالی تهران و خیابان آذربایجان غربی واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنجاه و سه فروشگاه لباس در محله سلسبیل شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان و زایشگاه اقبال و مرکز خرید رودکی و همچنین قنادی شیرین منش، باشگاه فرهنگی ورزشی خوش، آموزشگاه موسیقی آوای فارابی، سوپر مارکت عدالت و جگر سرای اردبیل قرار گرفته است.

درباره فروشگاه ماهور تهران

فروشگاه ماهور تهران در شهر تهران، محله سلسبیل شمالی، واقع شده است. فروشگاه ماهور تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله سلسبیل شمالی به شمار می‌رود. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند بوتیک ایگال، فروشگاه لباس شبنم و پوشاک بچه گانه کایدو در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه ماهور تهران برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه ماهور تهران از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس دامپزشکی قرار دارد. ایستگاه مترو توحید هم در نزدیکی فروشگاه ماهور تهران قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه ماهور تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. در ادامه می‌توانید عکس‌هایی از این فروشگاه را مشاهده کنید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه ماهور تهران را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده فروشگاه ماهور واقع شده‌اند:

 • بوتیک ایگال
  امام خمینی، رودکی، بین بهرامی و نظری
 • فروشگاه لباس شبنم
  امام خمینی، رودکی، بهرامی
 • پوشاک بچه گانه کایدو
  آزادی، بهبودی، بین حسین شکاری و شهید مسعودی
 • فروشگاه پوشاک پاپا
  یادگار امام، بهنود، جیحون
 • فروشگاه پوشاک ناجی
  امام خمینی، رودکی جنوبی، بین شاملو و صالحی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه ماهور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه ماهور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه ماهور ندارد.
  neshan logo