info
عکس داروخانه شبانه روزی دکتر پورابوطالب
category

داروخانه شبانه روزی دکتر پورابوطالب اصفهان

درباره‌ی داروخانه شبانه روزی دکتر پورابوطالب

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

داروخانه شبانه روزی دکتر پورابوطالب (داروخانه) در اصفهان و خیابان دارالشفا واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تیپاکس کهندژ، مسجد روح الله، دارالشفاء و داروخانه شبانه‌روزی سالار شهدا ، تعمیرگاه دنا جان نثاری و تولید و پرورش قارچ خوراکی ترک قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه شبانه روزی دکتر پورابوطالب اصفهان

داروخانه شبانه روزی دکتر پورابوطالب اصفهان در شهر اصفهان، محله لادان قرار دارد. استان اصفهان، اصفهان، اشرفی اصفهانی (کهندژ)، دارالشفا آدرس دقیق این داروخانه است. شماره تلفن داروخانه شبانه روزی دکتر پورابوطالب اصفهان، 03137735200 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید.

داروخانه شبانه روزی دکتر پورابوطالب اصفهان را می‌توان از داروخانه‌های خوب محله لادان دانست. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های مرکز مشاوره پرتو توحید، درمانگاه شبانه روزی مهدیه، کلینیک دوستاران کودک توحید - شبانه روزی و کلینیک شبانه روزی جی از جمله مراکز درمانی در محدوده این داروخانه هستند. از دیگر داروخانه‌های این محدوده می‌توان به داروخانه دکتر پورابوطالب و دارالشفاء و داروخانه شبانه‌روزی سالار شهدا اشاره کرد. این داروخانه یک داروخانه‌ی شبانه‌روزی است.

چطور به داروخانه شبانه روزی دکتر پورابوطالب اصفهان برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه فراهم است. داروخانه شبانه روزی دکتر پورابوطالب اصفهان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس شهید عسگری قرار دارد.

اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه به شما کمک می‌کند. نشان اطلاعات خوب و کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد. در ادامه، شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه شبانه روزی دکتر پورابوطالب اصفهان را ببینید. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sobhan_s_h (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 16 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه شبانه روزی دکتر پورابوطالب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 16 بهمن ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه شبانه روزی دکتر پورابوطالب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه شبانه روزی دکتر پورابوطالب ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، اشرفی اصفهانی (کهندژ)، دارالشفا
ثبت نظر و تصویر
neshan logo