عکس تالار مروارید
category

تالار مروارید (محله آل احمد، تهران)

تالار پذیرایی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، دکتر فاطمی، بعد از اعتماد زاده

موقعیت تالار مروارید یکی از تالارهای خوب منطقه در محله آل احمد تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

تالار مروارید (تالار پذیرایی) در محله آل احمد تهران و خیابان دکتر فاطمی واقع شده است. این تالار یکی از هفت تالار پذیرایی در محله آل احمد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام رضا (ع) (501 ارتش) و خانه موزه دکتر شریعتی و همچنین مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر، کانون بازنشستگان ارتش (آجا) دفتر مرکزی، خانه موسیقی ایران، تالار پذیرایی کیمیا و سفارت جمهوری اسلامی پاکستان قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این تالار یکی از تالارهای خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، دکتر فاطمی، بعد از اعتماد زاده


سایر تالارهای که در محدوده تالار مروارید واقع شده‌اند:

 • تالار پذیرایی کیمیا
  (4.0)
  دکتر فاطمی، اعتماد زاده، بین ساسان و سوسن
 • تالار پذیرایی ستاره بلوار
  (4.0)
  بلوار کشاورز
 • تالار پذیرایی مروارید 1 و 2
  (3.2)
 • تالار مهندسین
  (3.0)
  کارگر شمالی، هیئت
 • تالار مهندسین ارتش
  (2.0)
  کارگر شمالی، هیئت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اسدی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تالار مروارید تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  سالن عروسی تالار پذیرایی

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد تالار مروارید

  • avatar
   ی (شهریار سطح ۱۱) یکشنبه 17 بهمن ماه 1400

   تالار وابسته به سازمات بارنشستگی ارتشه.

  • avatar
   سیفی (شهریار سطح ۵) سه شنبه 26 اسفند ماه 1399

   تالارمروارید خیلی بابرنامه و منظم هستن و پرسنل زحمت کشی داره وپارکینگش خیلی خوبه

  • avatar
   sahand (شهریار سطح ۵) شنبه 23 اسفند ماه 1399

   تالار مروارید با سرویس دهی و پذیرایی خوب و غذاهای با کیفیت و خوشمزه است با مدیریت و کارکنان حرفه‌ای و محترم همراه با پارکینگ مناسب

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تالار مروارید تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تالار مروارید تهران ندارد.