info
عکس ایستگاه اتوبوس مبارک آباد
category

ایستگاه اتوبوس مبارک آباد محله هروی - حسین آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مبارک آباد

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مبارک آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله هروی - حسین آباد تهران و خیابان افتخاریان واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله هروی - حسین آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند عمارت عین الدوله (نگارخانه برگ) و روژه سنتر و همچنین پیتزا صدف، هایپر مارکت هروی، مسجد جامع مبارک آباد، میدان مبارک آباد و نانوایی تافتون صدف قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مبارک آباد تهران

ایستگاه اتوبوس مبارک آباد تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله هروی - حسین آباد قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه امام علی، مریم، افتخاریان، بین میدان مبارک آباد و هزارپیشه بروید. ایستگاه اتوبوس مبارک آباد تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی گلستان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مبارک آباد تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 13 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مبارک آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مبارک آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مبارک آباد ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه امام علی، مریم، افتخاریان، بین میدان مبارک آباد و هزارپیشه
ثبت نظر و تصویر
neshan logo