info
عکس کافه دیمان
category

کافه دیمان محله نیاوران، تهران

درباره‌ی کافه دیمان

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

کافه دیمان (کافی‌شاپ) در محله نیاوران تهران و خیابان مهر دوم واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از چهل و پنج کافی‌شاپ در محله نیاوران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز علوم و ستاره شناسی تهران و مرکز خرید روشا و همچنین سینما دزاشیب، مجموعه فرهنگی و ورزشی دزاشیب، بوستان مینا، ویژن کارت ایرانیان و مرکز خرید کیمیا قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ کافه دیمان تهران

آدرس کافی شاپ کافه دیمان تهران، شهر تهران محله دزاشیب است. اگر آدرس دقیق این کافی شاپ را بخواهید، استان تهران، تهران، عمار، مهر، مهر دوم است.

کافی شاپ کافه دیمان تهران را می‌توان یکی از کافی ‌شاپ‌های محبوب محله دزاشیب دانست. از جمله فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگر در اطراف این کافی شاپ می‌توانیم به رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی اشاره کنیم.

چطور به کافی شاپ کافه دیمان تهران برویم؟

خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس شهید سلیمی در نزدیکی کافی شاپ کافه دیمان تهران قرار دارد. اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ کافه دیمان تهران را به شما معرفی می‌کند. شما از طریق نشان، اطلاعات کاربردی دیگری هم به دست می‌آورید. از جمله اطلاعاتی که در اپلیکیشن نشان می‌توانید ببینید، آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ است.

در ادامه، تصاویری از کافی شاپ کافه دیمان تهران به همراه ایستگاه‌های نزدیک آن را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. فراموش نکنید اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، نظر خودتان را برای ما و دیگر کاربران در قسمت کامنت بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سینا (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 16 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافه دیمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 16 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کافه دیمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافه دیمان ندارد.
location استان تهران، تهران، عمار، مهر، مهر دوم
ثبت نظر و تصویر
neshan logo