info
عکس فروشگاه زنجیره ای وین مارکت شعبه کارگر شمالی
category

فروشگاه زنجیره ای وین مارکت شعبه کارگر شمالی محله قزل قلعه، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه زنجیره ای وین مارکت شعبه کارگر شمالی

فروشگاه زنجیره ای وین مارکت شعبه کارگر شمالی (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله قزل قلعه تهران و خیابان هفتم واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه زنجیره‌ای در محله قزل قلعه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز قلب تهران و مجتمع تجاری احسان و همچنین پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران، تهران پرداخت، باشگاه رایان فیتنس، داروخانه مهرگان و قنادی لاریسا قرار گرفته است.

درباره فروشگاه زنجیره ای وین مارکت شعبه کارگر شمالی تهران

آدرس فروشگاه زنجیره ای وین مارکت شعبه کارگر شمالی تهران، شهر تهران، محله قزل قلعه و است. فروشگاه زنجیره ای وین مارکت شعبه کارگر شمالی تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله قزل قلعه است و مشتریان زیادی دارد. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، شرکت تعاونی مصرف کارکنان بازرگانی، فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان و سوپر مارکت هفت تا یازده هستند.

چطور به فروشگاه زنجیره ای وین مارکت شعبه کارگر شمالی تهران برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه زنجیره ای وین مارکت شعبه کارگر شمالی تهران را انتخاب کنید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس فروشگاه سپه قرار دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به فروشگاه زنجیره ای وین مارکت شعبه کارگر شمالی تهران نیز ایستگاه مترو دانشگاه تربیت مدرس است. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه زنجیره ای وین مارکت شعبه کارگر شمالی تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه زنجیره ای وین مارکت شعبه کارگر شمالی تهران تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه زنجیره ای وین مارکت شعبه کارگر شمالی واقع شده‌اند:

 • شرکت تعاونی مصرف کارکنان بازرگانی
  دکتر فاطمی، بین رهی معیری و باباطاهر
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان
  دکتر فاطمی، سین دخت، بین بهروز و گردآفرید
 • سوپر مارکت هفت تا یازده
  (4.0)
  کارگر شمالی، ابراهیمی
 • فروشگاه افق کوروش
  (1.0)
  کارگر شمالی، صادقی
 • فروشگاه هفت
  (3.0)
  کارگر شمالی، بین ابراهیمی و فرشی مقدم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ،شاهرخ (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه زنجیره ای وین مارکت شعبه کارگر شمالی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه زنجیره ای وین مارکت شعبه کارگر شمالی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه زنجیره ای وین مارکت شعبه کارگر شمالی ندارد.
  neshan logo