عکس فروشگاه زنجیره ای وین مارکت شعبه کارگر شمالی
مشاهده در نقشه نشان
category

فروشگاه زنجیره ای وین مارکت شعبه کارگر شمالی (محله قزل قلعه، تهران)

فروشگاه زنجیره‌ای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، کارگر شمالی، هفتم

موقعیت فروشگاه زنجیره ای وین مارکت شعبه کارگر شمالی در محله قزل قلعه تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

فروشگاه زنجیره ای وین مارکت شعبه کارگر شمالی (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله قزل قلعه تهران و خیابان هفتم واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه زنجیره‌ای در محله قزل قلعه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شریعتی و مجتمع تجاری احسان و همچنین پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران، تهران پرداخت، باشگاه رایان فیتنس، داروخانه مهرگان و آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز قرار گرفته است.


درباره فروشگاه زنجیره ای وین مارکت شعبه کارگر شمالی

آدرس فروشگاه زنجیره ای وین مارکت شعبه کارگر شمالی ، شهر تهران، محله قزل قلعه و خیابان هفتم است. فروشگاه زنجیره ای وین مارکت شعبه کارگر شمالی یکی از فروشگاه‌های خوب محله قزل قلعه است و مشتریان زیادی دارد. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، شرکت تعاونی مصرف کارکنان بازرگانی، فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان و سوپر مارکت هفت تا یازده هستند.


چطور به فروشگاه زنجیره ای وین مارکت شعبه کارگر شمالی برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه زنجیره ای وین مارکت شعبه کارگر شمالی را انتخاب کنید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس فروشگاه سپه قرار دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به فروشگاه زنجیره ای وین مارکت شعبه کارگر شمالی نیز ایستگاه مترو دانشگاه تربیت مدرس است. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه زنجیره ای وین مارکت شعبه کارگر شمالی رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه زنجیره ای وین مارکت شعبه کارگر شمالی تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، کارگر شمالی، هفتم

وب‌سایت رسمی: winmarketco.com


سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه زنجیره ای وین مارکت شعبه کارگر شمالی واقع شده‌اند:

 • شرکت تعاونی مصرف کارکنان بازرگانی
  دکتر فاطمی، بین رهی معیری و باباطاهر
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان
  دکتر فاطمی، سین دخت، بین بهروز و گردآفرید
 • سوپر مارکت هفت تا یازده
  (4.0)
  کارگر شمالی، ابراهیمی
 • فروشگاه افق کوروش
  (1.0)
  کارگر شمالی، صادقی
 • فروشگاه زنجیره ای یاران دریان
  (3.0)
  کارگر شمالی، گردآفرید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ،شاهرخ (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه زنجیره ای وین مارکت شعبه کارگر شمالی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه زنجیره ای

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه زنجیره ای وین مارکت شعبه کارگر شمالی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه زنجیره ای وین مارکت شعبه کارگر شمالی ندارد.
  neshan logo