info
عکس شیشه فروشی مارال
category

شیشه فروشی مارال محله تختی - خانی آباد، تهران

فروشگاه شیشه و آینه
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شیشه فروشی مارال

شیشه فروشی مارال (فروشگاه شیشه و آینه) در محله تختی - خانی آباد تهران و خیابان مرز مناطق شهرداری واقع شده است. این فروشگاه یکی از پانزده فروشگاه شیشه و آینه در محله تختی - خانی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تعمیرگاه شهاب، آبمیوه نشاط، مسجد شارعی، کبابی ولیعصر و طلای افسون قرار گرفته است.

درباره فروشگاه شیشه فروشی مارال تهران

برای رفتن به فروشگاه شیشه فروشی مارال تهران باید به شهر تهران، محله تختی - خانی آباد و بروید. فروشگاه شیشه فروشی مارال تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله تختی - خانی آباد به شمار می‌رود. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به آینه بری ساویز، شیشه و آینه مختاری و فروشگاه میرال گستر محمدی اشاره کرد.

چطور به فروشگاه شیشه فروشی مارال تهران برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه شیشه فروشی مارال تهران می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مترو شوش قرار دارد. اگر می‌خواهید با استفاده از مترو به این فروشگاه بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو شوش که نزدیک به فروشگاه شیشه فروشی مارال تهران است، پیاده شوید. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه شیشه فروشی مارال تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. تصاویر مربوط به فروشگاه شیشه فروشی مارال تهران را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های شیشه و آینه که در محدوده شیشه فروشی مارال واقع شده‌اند:

 • آینه بری ساویز
  خیام، بین مرتضی کلاته و مختاری
 • شیشه و آینه مختاری
  خیام، آذر
 • فروشگاه میرال گستر محمدی
  خیام
 • گالری و بازرگانی سلیمانی فر
  خیام
 • شیشه فرهادی
  خیام، بین مرتضی کلاته و مختاری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهدی صحراگرد (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شیشه فروشی مارال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شیشه فروشی مارال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شیشه فروشی مارال ندارد.
  neshan logo