info
عکس ایستگاه اتوبوس
category

ایستگاه اتوبوس (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس

موقعیت ایستگاه اتوبوس اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان جی غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز دریافت اجناس و همچنین مجتمع فرهنگی وتالار شهروند، مرکز بولینگ جی، کانون زبان ایران مرکز سروش، شرکت صنایع سرد سبوح و هنرستان شهید خوانساری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن این ایستگاه اتوبوس

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، این ایستگاه اتوبوس است که در محله خواجه عمید خیابان جی غربی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس جی غربی است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از این ایستگاه اتوبوس عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی اتحاد کوثر سپاهان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ایستگاه اتوبوس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس همدانيان
  همدانیان، بین هشت بهشت شرقی و مهدیه
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مرواريد
  هشت بهشت شرقی، بین مروارید و وحدت
 • ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل
  هشت بهشت شرقی، نیرو
 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  جی غربی، بین لاهور و هفت تیر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امیر علی صادقپور اصفهانی (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ندارد.
  neshan logo