info
عکس ایستگاه اتوبوس
category

ایستگاه اتوبوس محله بوزان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس (ایستگاه اتوبوس) در محله بوزان اصفهان و خیابان جی غربی، زهره واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله بوزان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی باب اسفنجی و مرکز دریافت اجناس و همچنین مرکز بولینگ جی، کانون زبان ایران مرکز سروش، شرکت صنایع سرد سبوح، مجتمع فرهنگی وتالار شهروند و هنرستان شهید خوانساری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس اصفهان است که در محله بوزان قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس جی غربی، زهره است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید جی تاکسی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
مکان‌های مشابه ایستگاه اتوبوس


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امیر علی صادقپور اصفهانی (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 13 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، جی غربی، زهره
ثبت نظر و تصویر
neshan logo