عکس ایستگاه اتوبوس بيت الحسين
مشاهده در نقشه نشان
این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.
category

ایستگاه اتوبوس بيت الحسين (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، نشاط، بین شهید رضا بحرینی و حمام گلی

موقعیت ایستگاه اتوبوس بيت الحسين اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بيت الحسين (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان نشاط واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه حاج آقا شجاع و همچنین مجموعه ورزشی کوثر، کره اسنک، کترینگ پلودودی KPD، اقامتگاه بومگردی خانه راد و اسپرت اتومبیل آسیا قرار گرفته است.


مکان‌های مشابه ایستگاه اتوبوس بيت الحسين


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 21 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بيت الحسين اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 21 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بيت الحسين در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بيت الحسين ندارد.
neshan logo