عکس ایستگاه مترو اقدسیه مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه مترو اقدسیه (محله دیباجی - فرمانیه، تهران)

ایستگاه مترو
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه)، بین لنگری و ندا

موقعیت ایستگاه مترو اقدسیه در محله دیباجی - فرمانیه تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


ایستگاه مترو اقدسیه (ایستگاه مترو) در محله دیباجی - فرمانیه تهران و خیابان موحد دانش (اقدسیه) واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه مترو در محله دیباجی - فرمانیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه نقشه تهران و برج اقدسیه و همچنین رستوران اقدسیه، حلیم صبا، بستنی عمو حسین، کافه قنادی درباری و مسجد جامع امام جعفر صادق (ع) قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه)، بین لنگری و ندا


سایر ایستگاه‌های مترو که در محدوده اقدسیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه مترو اقدسیه
  (4.3)
  بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه)، بین لنگری و ندا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو اقدسیه تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  ایستگاه مترو متروی قطار شهری

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو اقدسیه تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو اقدسیه تهران ندارد.
  neshan logo