info
عکس کارگاه جواهرسازی حاجب
category

کارگاه جواهرسازی حاجب محله سنگلج، تهران

جواهر فروشی
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کارگاه جواهرسازی حاجب

کارگاه جواهرسازی حاجب (جواهر فروشی) در محله سنگلج تهران و خیابان 15 خرداد واقع شده است. این فروشگاه یکی از نوزده جواهر فروشی در محله سنگلج تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سیدالشهدا، تالار الماس، موزه مردم شناسی (کاخ ابیض) و بازار رضا و همچنین شال و روسری مقدم، ساختمان شماره 2 همراه اول، فروشگاه هودینگ، درمانگاه خیریه امام حسین و ورودی مترو ایستگاه 15 خرداد قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو پانزده خرداد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر جواهرفروشی‌های که در محدوده کارگاه جواهرسازی حاجب واقع شده‌اند:

 • طلا فروشی فرجی
  وحدت اسلامی، طرخانی، بین یوسفی و کرمی
 • جواهری پرنسس
  سعدی جنوبی، ناصر خسرو، مروی
 • طلا و جواهر جمینو
  سعدی جنوبی، ناصر خسرو، مروی
 • سان کریستال
  سعدی جنوبی، ناصر خسرو، مروی، بین دوم و اول
 • گالری طلا اندرامین
  سعدی جنوبی، ناصر خسرو، خادم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 14 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کارگاه جواهرسازی حاجب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 14 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کارگاه جواهرسازی حاجب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کارگاه جواهرسازی حاجب ندارد.
  neshan logo