info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه شاه محمدی
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه شاه محمدی محله دکتر هوشیار، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه شاه محمدی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مدرسه شاه محمدی (ایستگاه اتوبوس) در محله دکتر هوشیار تهران و خیابان دامپزشکی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله دکتر هوشیار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه قائم و همچنین تالار قصر جی، نانوایی سنگک، فروشگاه اسباب بازی کودک پارسی، املاک نوین و پروتئینی بازرگان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه شاه محمدی تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه شاه محمدی تهران در شهر تهران، محله دکتر هوشیار و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس یادگار امام، دامپزشکی، بین بیست و یک متری جی و مظفر مقام است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه شاه محمدی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو استاد معین در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس مهر استاد معین قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مدرسه شاه محمدی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه شاه محمدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه شاه محمدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه شاه محمدی ندارد.
location استان تهران، تهران، یادگار امام، دامپزشکی، بین بیست و یک متری جی و مظفر مقام
ثبت نظر و تصویر
neshan logo