info
عکس سالن زیبایی نسیم هوشمند
category

سالن زیبایی نسیم هوشمند محله شهرک بهشتی، رشت

سالن آرایش و زیبایی
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سالن زیبایی نسیم هوشمند

سالن زیبایی نسیم هوشمند (سالن آرایش و زیبایی) در محله شهرک بهشتی رشت و بلوار دیلمان شرقی واقع شده است. این سالن یکی از دوازده سالن آرایش و زیبایی در محله شهرک بهشتی رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید دیلمان و همچنین کافه و بام رستوران هیراد ، کامپیوتر کاوشگران راه علم، کافه و رستوران کاریز، پیتزا آفتاب و بستنی فردین رشت قرار گرفته است.
سایر سالن‌های زیبایی که در محدوده سالن زیبایی نسیم هوشمند واقع شده‌اند:

 • سالن زیبایی نادیا معاف
  بلوار دیلمان شرقی، نبوت، گل مینا، بین گل مینا 2 و سیکاس
 • الهه رحیمیان
  بلوار دیلمان شرقی، شقایق
 • سالن زیبایی فریده حسینی
  بلوار دیلمان غربی، بهار
 • سالن زیبایی المیرا پورجعفر
  بلوار دیلمان شرقی، بین عبدالله شیرخانی و بلوار آذر اندامی
 • آموزشگاه لیلی میرزایی و سالن زیبایی آناهید
  بلوار دیلمان شرقی، بین بلوار امام علی و بوستان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 12 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سالن زیبایی نسیم هوشمند اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 12 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سالن زیبایی نسیم هوشمند در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سالن زیبایی نسیم هوشمند ندارد.
  neshan logo